Series
Ratings
101- 블리치Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 3.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
The Midnight GospelRated ★ 2.0
Atlanta Season 1Rated ★ 2.5
Ted LassoRated ★ 3.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 2.5
The Sandman Season 1Rated ★ 3.0- 주관식당Rated ★ 3.0
Space ForceRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Mr. BeanRated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 1.0
WestworldRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.5