Movies
Ratings
101
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Rent-a-CatRated ★ 5.0
Mr. NobodyRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The KingRated ★ 2.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.0