Titles you rated
- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 4.5
Black Butler Emerald Witch ArcRated ★ 4.5
VR Ojisan no HatsukoiRated ★ 3.5
xxxHolic: RōRated ★ 4.0
Noble FarmerRated ★ 4.0- Please Save My EarthRated ★ 4.0
Les Misérables: Shoujo CosetteRated ★ 4.5
The Too-Perfect Saint: Tossed Aside by My Fiancé and Sold To Another KingdomRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.5
PenguindrumRated ★ 3.5
World Dark TourRated ★ 4.5
Magical Girl OreRated ★ 4.5
Naked Korean HistoryRated ★ 3.5
AirRated ★ 4.0
Restaurant to Another World Season 2Rated ★ 3.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.0
Today's Menu for the Emiya FamilyRated ★ 4.5
Fate/Grand Order Absolute Demonic Front: BabyloniaRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 2.5
When They Cry: ReiRated ★ 3.5