Titles you rated
Clash of the TitansRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0