Titles you rated
RoomRated ★ 4.5
ArgoRated ★ 4.5
The Green MileRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 3.5
PaycheckRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
Osmosis JonesRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 2.5