Titles you rated
Flavorful OriginsRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 1.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 1.0
GoblinRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
I Should Have Said 1 Million TimesRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Chef's Table Season 6Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0