Titles you rated
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5