Titles you rated
Moon KnightRated ★ 4.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 3.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 2.5
HannibalRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
War and PeaceRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5