Movies
Ratings
168
Home AloneRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 1.5
Another RoundRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Sweet BeanRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
BridesmaidsRated ★ 2.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.0