Series
Ratings
17
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 3.5