Movies
Ratings
14
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 0.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Love, SimonRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0