Movies
Ratings
56
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
JigsawRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 2.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 1.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5