Series
Ratings
13
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5