Titles you rated
Moral OrelRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 1.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 4.5
FLCLRated ★ 5.0
Scissor Seven Season 4Rated ★ 3.0
Scissor Seven Season 3Rated ★ 2.5
Scissor Seven Season 2Rated ★ 2.5
Scissor Seven Season 1Rated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 2.0
MIU404Rated ★ 2.5
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.5
SamuelRated ★ 5.0