Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
The BalconettesRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5