Titles you rated
A hot roofRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.5
Adaptation.Rated ★ 3.5
The Power of Kangwon ProvinceRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
Fourth PlaceRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 0.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
TangledRated ★ 2.0
UpRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 1.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
100 Yen LoveRated ★ 4.5