Movies
Ratings
20
You Are My SunshineRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 2.0
Art of FightingRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0