Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 1.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 0.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 2.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 0.5
Take Care of My CatRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 2.0
EncantoRated ★ 2.5
The Blue LagoonRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 1.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 2.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0