Titles you rated
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Palm SpringsRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Along for the RideRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 1.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 2.5