Series
Ratings
172
The GentlemenRated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 3.5
Dead to Me Season 2Rated ★ 3.5
Dead to Me Season 3Rated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0