Movies
Ratings
193
Mother!Rated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0