Titles you rated
The CircleRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Saving My HubbyRated ★ 4.5
New Year BluesRated ★ 4.0
The Island of CatsRated ★ 3.5- The WickedRated ★ 4.0
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 4.5
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Color Me TrueRated ★ 3.5
CollectorsRated ★ 3.5
Man of MenRated ★ 2.5
A Dog's JourneyRated ★ 5.0
Okay! MadamRated ★ 4.0