Movies
Ratings
420
HannibalRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The World of KanakoRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.5