Titles you rated
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- Legend of Mi YueRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0