Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
SteamboyRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0
The Kite RunnerRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 4.0
Ninja ScrollRated ★ 2.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.0
Face/OffRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
BabelRated ★ 2.0
Stormy NightRated ★ 2.0
The Blind SideRated ★ 2.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 5.0