Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
MisbehaviorRated ★ 0.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 3.5