Titles you rated
Kick-AssRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.0
Kick-Ass 2Rated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 1.0
Gangnam BluesRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The InternRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.0
SpyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0