Series
Ratings
188
Tamra IslandRated ★ 1.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
Mischievous KissRated ★ 0.5
Dong YiRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 1.0- Invisible ManRated ★ 2.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 3.5
Women of the SunRated ★ 4.5
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 2.5
Wonderful DaysRated ★ 2.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 0.5
Attic CatRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0