Movies
Ratings
30
Big FishRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 1.5
Pride & PrejudiceRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 2.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0- HeroRated ★ 0.5
Sing 2Rated ★ 3.5
CashbackRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Once in a SummerRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 3.5