Titles you rated
True DetectiveRated ★ 4.5
The SinnerRated ★ 4.0
ManiacRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.0
Atlanta Season 1Rated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 4.5
The OARated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
The OARated ★ 4.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0