Movies
Ratings
204
DownsizingRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 5.0
Twin FlowerRated ★ 4.0
2 Hours from ParisRated ★ 4.0
3 Türken und 1 BabyRated ★ 2.5
Schubert in LoveRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Piazzolla, the Years of the SharkRated ★ 3.0
Where Are You, João Gilberto?Rated ★ 5.0
Blue Note Records Beyond the NotesRated ★ 5.0
Claire's CameraRated ★ 2.5
In the AislesRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 1.5
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5