Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
About FamilyRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 3.0
First SummerRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 4.0
The Break-UpRated ★ 3.0- Musical RedbookRated ★ 4.0