Titles you rated
WarriorRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.0
The Purge: AnarchyRated ★ 2.5
LockoutRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
ImmortalsRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 1.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5
Brick MansionsRated ★ 3.0
Johnny EnglishRated ★ 2.5- Untouchable LawmenRated ★ 3.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.0