Titles you rated
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0