Series
Ratings
31
Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 5.0- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
How to Get Away with Murder Season 3Rated ★ 3.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0