Titles you rated
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 1.5
Desperate HousewivesRated ★ 2.0
Desperate HousewivesRated ★ 2.5
Desperate HousewivesRated ★ 2.5
Desperate HousewivesRated ★ 2.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 2.5
- 데스노트Rated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Riverdale Season 5Rated ★ 0.5