Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
A SeparationRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
The WrestlerRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 2.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 2.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 2.5