Movies
Ratings
256
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Gangster HighRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
AntzRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 5.0
SanctumRated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Last of the MohicansRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
TroubleshooterRated ★ 4.0