Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
SkhizeinRated ★ 4.5
I Lost My BodyRated ★ 5.0
Fear Street: Prom QueenRated ★ 0.5
K.O.Rated ★ 1.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 0.5
SmugglersRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5