Movies
Ratings
521
The Blind SideRated ★ 4.0
The Peanut Butter FalconRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
BewitchedRated ★ 3.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Barbie and the Three MusketeersRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
Hotel Transylvania: TransformaniaRated ★ 3.5
Doggy PooRated ★ 4.0
The Return of JafarRated ★ 3.5
Monsters vs. AliensRated ★ 4.0
All Too Well: The Short FilmRated ★ 4.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.5
DescendantsRated ★ 3.5