Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Blue LockRated ★ 4.5
The Office Blind DateRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 4.5
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Girl From NowhereRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5