Movies
Ratings
500
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
Con AirRated ★ 3.5
The Bone CollectorRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.5
The Foul KingRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 3.5
The Sword with No NameRated ★ 3.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 4.0
Fist of FuryRated ★ 3.0
House of Flying DaggersRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
CartRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
Two Cops 2Rated ★ 3.5
Tell Me SomethingRated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 4.0