Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 5.0
Pom PokoRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
The CollectorRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
WantedRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0