Titles you rated
MicrohabitatRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 3.5
Hotel RwandaRated ★ 3.5
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 3.5
TullyRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 3.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 3.5
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
Captain FantasticRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
Charlie CountrymanRated ★ 3.5