Movies
Ratings
832
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 0.5
The Suicide SquadRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0