Titles you rated
UprisingRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
SWITCHRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5