Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 2.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5
Innocent DefendantRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
Selling SunsetRated ★ 3.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.0