Series
Ratings
54
Baby ReindeerRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Gentlemen's League 2Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0