Titles you rated
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 1.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 5.0
Running ScaredRated ★ 2.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 1.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 1.0
X-MenRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 0.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.5