Titles you rated
Dear XRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
I AM A RUNNING MATERated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Eye Love YouRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The TrunkRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Sh**ting StarsRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0